השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  איזון משאבים

  לא כל זוג צעיר נכנס למערכת היחסים כאשר שני בני הזוג נמצאים בערך באותו המצב הכלכלי. היום, כאשר העולם המודרני מאפשר לכם לפתח יותר הזדמנויות כלכליות כבר בגיל צעיר, ניתן לייצר הכנסות גבוהות ולרכוש נכסים משמעותיים עוד לפני הנישואין. ולכן, במצב שבו אתם בוחרים להתחתן ואפילו לסיים את מערכת היחסים המשותפת שלכם, צריך להבין איך נראתה חלוקת ההכנסות בין שני בני הזוג ומה היא התרומה של כל אחד מבני הזוג למצב הכלכלי של השניים. תהליך איזון משאבים יכול להיות תהליך שבא לידי ביטוי אל מול עורך דין לענייני ירושה, או במהלך העבודה על הסדרי ראיה, משמורת משותפת בתהליך גירושין. כך או כך זוהי משימה שיכולים לבצע אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין איילת בן גור.

  שמירה על כל בני המשפחה היא המטרה של הליך איזון משאבים

  הרציונל מאחורי איזון משאבים הוא קודם כל להבין מהיכן נכנסים הכספים והמשאבים הכלכליים של התא המשפחתי בסיטואציות מסוימות. יש שתי נקודות בחיים שבהן צריך לבחון את איזון המשאבים בצורה מוקפדת. הראשונה היא במהלך תהליך גירושים, שם על מנת לקבוע הסדרי ראיה משמורת משותפת שני בני הזוג נדרשים להציג את היכולות הכלכליות שלהם על מנת להבטיח שהילדים ישמרו על רמת החיים שהם מכירים לאורך השנים גם לאחר הפרידה של ההורים. בשלבים מאוחרים יותר בחיים, כשתרצו לרשום את הצוואה שלכם, איזון המשאבים הוא חיוני על מנת למפות את כל הנכסים הפיננסיים של התא המשפחתי שלכם. זו היא הדרך לייצר צו ירושה שמפרט את כל הנכסים ואת כל היורשים הפוטנציאליים מבלי ליצור בעיות משפטיות בהמשך הדרך.

  איזון משאבים

  כשהילדים שמחים – אתם שמחים

  לא משנה באיזה שלב בחיי המשפחה שלכם אתם נמצאים, האינטרס המרכזי שמוביל אתכם הוא השמירה על שביעות הרצון ועל איכות החיים של הילדים שלכם. ולכן, טוב תעשו אם השקיעו משאבים בחיפוש אחרי עורך דין מקצועי ומיומן בתחום דיני המשפחה. הליווי של עורך דין לאורך השנים יהיה לכם לנכס חשוב לשמור על שלמות התא המשפחתי וייצור את תנאי החיים הטובים ביותר לכל המשפחה. פנו אל עו"ד איילת בן גור.

   

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין