השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  אימוץ

  אם בעבר מודל המשפחה היה מאוד גנרי ומאוד מובנה, היום אנשים בכל רחבי העולם מודעים לאפשרויות הקמת המשפחה המגוונות שמתאימות למצב בריאותי, משפחתי או אישי ייחודי מאוד. במקרים שבהם אין לכם יכולת להביא ילדים או שאתם רואים מבחינה אידיאולוגית צורך לחשוב על אפיקים אחרים, עולה על הפרק האופציה לפתוח בהליך אימוץ על כל המשתמע מכך. חשוב להבין שלא מדובר בהליך פשוט יחסית ויש המון אלמנטים שאתם צריכים לבחון מבעוד מועד בעזרתו של עורך דין דיני משפחה, מהצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור, שמלווה אתכם. אבל למן הרגע שבו קיבלתם את ההחלטה, אתם יכולים לפעול בצורה אסרטיבית על מנת לסייע לילד שצריך למצוא משפחה, ולהפוך ביחד להיות התא המשפחתי המחודש.

  בוחרים בתהליך אימוץ? איך עושים את זה נכון?

  השלב הראשון של כל תהליך אימוץ הוא ברור הרקע אודות בני הזוג והיכולת שלהם להיות הורים אחראים לילד בכל גיל שהוא. כל פריט בהיסטוריה המשותפת שלכם נבחן לעומק, החל מהחיים הכלכליים שלכם (אם למשל בעברכם יש הליך פירוק שיתוף בין בני זוג מסיבה כל שהיא) ועד לבדיקת רקע התנהגותית. ברגע שהרשויות מצליחות לדרג את המצב האישי והמשפחתי שלכם ולהבין מי אתם לעומק, מתחיל תהליך ההתאמה של הילד למשפחה שלכם. ההתאמה היא לא רק התאמה טכנית אלא גם עניין רגשי שמחייב אתכם להיפתח לילד שאף פעם לא הכרתם.

  אימוץ

  מפרקים את כל המוקשים בדרך להגשמת החלום

  יש כל כך הרבה אתגרים אישיים, וחברתיים שאיתם אתם תתמודדו ברגע שתבחרו לצאת להליך אימוץ. אבל בראש ובראשונה קיים אתגר משפטי שדורש מכם לעמוד מול בית המשפט ולהוכיח שאתם ראויים להיות הורים לילד ושיש לכם את היכולת לשמור על האינטרס של הילד לאורך שנים ארוכות. ביחד עם עורך דין דיני משפחה עם הצוות המקצועי של משרד איילת בן גור ניתן יהיה לפרק את כל המקשים ולאפשר לכם להגשים את החלום ולבנות בית בישראל.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין