השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  הגירה

  בעולם המודרני יש כל כך הרבה הליכים משפטיים הקשורים לדיני המשפחה, והם יכולים לשנות מן הקצה אל הקצה את האופן שבו אתם מנהלים את שגרת החיים שלכם. אחת מהשאלות המרכזיות שמעסיקה רבים מההורים הצעירים במדינת ישראל של השנים האחרונות היא שאלת הגירה. הן מטעם מקום העבודה והן מתוך סיבות אישיות כאלה ואחרות, אם אתם רוצים לצאת להליך הגירה לחו"ל, ואתם נמצאים במצב של פרידה או גירושין מבן או בת הזוג שלכם, עורך דין דיני משפחה הוא האדם שאתם צריכים לראות בהקדם האפשרי. יש כל כך הרבה אתגרים שאיתם אתם צריכים להתמודד, אבל בראש ובראשונה מדובר על בעיית הסדרי ראיה משמורת משותפת שצריך לפתור, ביחד עם עורכי הדין של משרד איילת בן גור ויפה שעה אחת קודם.

  איך נראה תהליך הגירה עם ילדים?

  כאשר יש לכם ילדים קטנים ואתם גרושים או פרודים, אתם פשוט לא יכולים לעלות על מטוס ולעבור למדינה אחרת מבלי התראה מוקדמת או תכנון מוקדם. זוהי פעולה שעלולה להוביל אתכם להסתבכות עם גורמי אכיפת החוק גם בישראל וגם בחול, והיא לא פחות מסוכנת מחטיפת ילדים. בדיוק מהסיבה הזו, חשוב ליידע את הפרוד או הגרוש לדבר הרעיון לצאת להגירה ולהתדיין ביחד עם עורכי הדין של שני הצדדים על יצירת מנגנון הסדרי ראיה משמורת משותפת שמתאים למצב המשפחתי החדש. במרבית המקרים בית המשפט יידרש לאשר את הסכם המשמורת המחודש ואת תנאי החיים של הילדים. וזאת על מנת לוודא שהילדים חיים באותה רמת החיים והקשר עם שני ההורים נשמר גם במהלך המעבר למדינה זרה.

  הגירה

  משפחות לא שגרתיות, תהליכים לא שגרתיים

  כשיש לכם ילדים ואתם רוצים לבצע מהלכים לא שגרתיים, אתם חייבים לשים את טובת הילדים קודם כל ולפני הכל מול העיניים שלכם. בוודאי עם המבנה של התא המשפחתי שלכם הוא מבנה קצת שונה, ואתם צריכים לשתף פעולה עם מי שהיה בעבר בין הזוג שלכם. בדיוק מהסיבה הזו, צריך לתכנן בצורה מדויקת מאוד ומחושבת מאוד את השלבים לאורך הדרך ולקחת החלטות שיתאימו למצב בו אתם נמצאים כעת. פנו לייעוץ במשרדה של עו"ד איילת גור – עורך דין דיני משפחה מובילה

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין