השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  הליכי מזונות

  אחת מהדרישות הכי בסיסיות של כל תהליך פרידה וגירושין הוא ההתמודדות עם האחריות על הילדים. ככל שהילדים קטנים יותר, במועד שבו אתם בוחרים לפתוח תביעת גירושין, כך שני בני הזוג נושאים באחריות גדולה יותר בנוגע לגידול הילדים ולרווחה הנפשית והכלכלית שלהם. במרכזן של תביעות גירושין רבות, עורך דין גירושין במרכז נדרש להתמודד עם הליכי מזונות מורכבים שבהם צריך להגיע להסכמות בין כל הצדדים המעורבים. אבל מה עושים כאשר אחד מהצדדים לא מצליח להבין עד כמה חשוב הוא הליך מזונות תקין ושקוף? ויש מחלוקות מאוד גדולות בין שני בני הזוג? במצב כזה חשוב לפנות לעזרה את עורכת הדין איילת בן גור, עורכת דין מומחית בתחום דיני המשפחה עם ידע רב מאוד על הליכי מזונות במהלך גירושין.

   

  חשיבותם של הליכי מזונות במהלך הפרידה

  הפרידה שלכם בתור בני זוג היא התחלה של חיים חדשים מבחינתם של הילדים שלכם. לצד החששות והפחדים המובנים מהשינוי הדרמטי בחיים, הילדים שלכם צריכים לדעת שיש מי שדואג להם בכל רגע נתון ושומר על איכות החיים שהם מכירים מגיל צעיר. הליכי דמי מזונות שמנוהלים על ידי עורך דין גירושין במרכז שמים במרכז תשומת הלב את הצרכים הפיננסיים והפיזיים של הילדים ומחלקים את האחריות בצורה שווה בין ההורים בהתאם למצבם האישי והכלכלי. ואם אתם מאוד מבוגרים, או שאתם חוששים לעתיד שלכם, יכול מאוד להיות שתרצו לפנות גם לעזרתו של עו"ד צוואות בכדי להסדיר את המצב הכלכלי של הילדים לאחר המוות שלכם.

   

  במרכז תשומת הלב – איכות החיים של הילדים

  איכות החיים של הילדים באה לידי ביטוי במגוון רחב מאוד של אלמנטים ותחומי חיים. החל מהדרישות הכי בסיסיות כמו מגורים, מזון וחינוך. וכלה ביצירת חלוקה שוויונית בכל מה שנוגע לבילויים עם חברים או לפעילויות העשרה כאלה ואחרות שאתם רוצים להעניק לילד לאורך החיים. כל אחד מהאלמנטים הללו עולה לדיון ביחד עם עורכת הדין איילת בן גור, כחלק מהדיון בתביעת הגירושים שלכם, כדי להגיע להסכמות מלאות.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין