השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  הסכם ממון

  מערכת יחסים זוגית היא החלום הגדול של כל אדם בכל שלב בחיים. יחד עם זאת היא גם אתגר אישי ברמה גבוהה מאוד שדורש מכם כל הזמן לתחזק את הקשר עם בן הזוג השני ועדיין לשמור על האינטרס האישי שלכם בתוך מערכת היחסים. מה שאומר שאם אתם רוצים לבנות בית משותף בישראל בין אם בחתונה או במעמד של ידועים בציבור, צריך לפעול בכמה מישורים בעזרתו של עורך דין דיני משפחה, על מנת להבטיח שיש לכם הסכם ממון המאגד את כל האספקטים הכלכליים של משק הבית שלכם. זוהי אומנם לא משימה קלה, בוודאי אם אתם לא מרגישים בנוח לשוחח על המצב הכלכלי שלכם, אבל בעזרת הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור ניתן יהיה להתמודד עם האתגר על הצד הטוב ביותר.

  חשיבותו של הסכם ממון מוקדם בתהליך גירושין

  אם מסתכלים על החשיבות של הסכם ממון בשלבים המאוחרים של החיים, יש שני יתרונות גדולים מאוד שיכולים לשכנע אתכם להשקיע זמן ומחשבה ביצירת ההסכם מבעוד מועד. קודם כל במידה ואתם בוחרים לסיים את מערכת היחסים כל עורך דין דיני משפחה יציע לכם להסתכל בהסכמים שנחתמו לפני הנישואין כדי לקבל פרספקטיבה טובה יותר בנוגע לאפשרויות הפעולה במהלך הגירושין. מעבר לכך, כדי לעבוד עם עו"ד צוואה על תכנון הצוואה המשותפת שלכם, אפשר להסתכל על העקרונות של חלוקת המשאבים בתוך הסכם הממון ומתוך כך להסיק מה הם הנכסים שאיתם נכנסתם למערכת היחסים והאם הם עדיין רלוונטיים גם לשלב הזה של החיים שלכם.

  הסכם ממון

  אל תכנסו לנישואין מבלי שיש לכם הסכם ברור

  אפילו אם אין לכם נכסים משמעותיים בשלבים הראשונים של החיים המשותפים, עצם העובדה שאתם מגדירים את גבולות הגזרה הכלכליים של מערכת היחסים שלכם היא צעד חשוב מאוד בשמירה על זכויות שני בני הזוג. יותר ויותר זוגות צעירים מודעים לחשיבות של הסכמי ממון ובוחרים להסתכל על פני הדברים בצורה גלויה והוגנת לשני הצדדים בכדי לשמור על מערכת יחסים יציבה וטובה יותר לאורך השנים. פנו לייעוץ אל עו"ד איילת גור.

   

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין