השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  הסכמי גירושין

  אחרי כל כך הרבה שנים של חיים משותפים ואחרי כל כך הרבה אתגרים שהצלחתם לעבור ביחד, הגיע הקש ששבר את גב הגמל וגרם לכם לחשב מסלול מחדש. בין שמדובר משבר אישי או בגידה של אחד מבני הזוג, היום הרבה יותר מקובל מאי פעם לסיים את מערכת היחסים ולהתגרש, ולו בכדי להקל על הילדים המשותפים ולאפשר לעצמכם לצאת לדרך אישית חדשה. כחלק מתהליך גירושין, עליכם לחתום על הסכמי גירושין מול עורך דין דיני משפחה ולעבוד עם עוד צוואות וירושות על מנת לשנות את כל ההסכמים שנכתבו בעבר וליצור מסגרת משפטית שמתאימה למצב האישי הנוכחי. זוהי המשימה של הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור, שמלווה משפחות רבות בשנים האחרונות ביציאה אל פרק ב' של הנישואין.

  כיצד נכתבים הסכמי גירושין טובים ומיטיבים למשפחה?

  הסכמי גירושין הם ההסכמים האחרונים שאתם צריכים להגיע אליהם בתור זוג נשוי. הם מסכמים את כל ההתנהלות של התא המשפחתי המחודש שלכם לאחר סיום מערכת היחסים הרשמית בין בני הזוג. כאשר אין ילדים משותפים, הסכמי הגירושין הם מאוד מצומצמים והם מתייחסים בעיקר לענייני ממון ורכוש. אבל כשיש לכם ילדים משותפים חשוב להסתכל על העתיד של הילדים ועל הרווחה שלהם. על החינוך ועל הרגלי החיים והיציבות. על חלוקת ההוצאות בין שני ההורים ובעצם על כל אספקט של חיי הילדים. זו היא האחריות שלכם בתור הורים ויש לכם אינטרס לייצר יציבות לילדים אחרי תקופה כל כך מבלבלת וכל כך מורכבת שבה החיים של הילדים השתנו מן הקצה אל הקצה.

  שיתוף פעולה בין הצדדים היא לא מילה גסה

  חשוב לזכור שבסופו של יום גם אם אתם מתגרשים אתם עדיין בני משפחה ויש לכם צורך לדאוג ביחד לילדים המשותפים שלכם ולאיכות החיים שלהם. על כן, שיתוף הפעולה של שני בני הזוג בתהליך היצירה של הסכמי גירושין הוא טריוויאלי וחשוב עד מאוד גם בעיניים של בין המשפט. מה שאומר שעורכי הדין שלכם ינסו להגיע לעמק השווה ולשמור על שיח מכבד בין כלל הצדדים, לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי במשרד איילת גור ישמח לסייע לכם.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין