השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  חלוקת רכוש

  ההחלטה לסיים את מערכת היחסים הזוגית שלכם והיא אחת מן ההחלטות הרגשיות המורכבות ביותר בחייו של כל זוג. גם אם אתם חיים שנה ביחד וגם אם יש לכם ותק של 30 ו 40 שנה בתור בני זוג, הפרידה היא שלב מורכב מאוד. מצד אחד אתם צריכים לחשוב על הרגשות שלכם, של הילדים ושל כל בני המשפחה מעורבים. או מן הצד השני ישנם אתגרים טכניים כמו חלוקת רכוש פנייה לעזרת עו"ד צוואה שאיתם אתם צריכים להתמודד ויפה שעה אחת קודם. בדיוק מהסיבה הזו, צריך למצוא עורך דין גירושין מומלץ שיכול להבין את הרגישות שבסיטואציה ולהציע לכם תמיכה גם ברמה האישית לאורך דרך. זו היא המשימה של צוות משרד עורכי הדין איילת בן גור, שמלווה בשנים האחרונות זוגות בתהליכי פרידה מורכבים מאוד.

  חלוקת רכוש הוגנת – בשלבי הגירושין המורכבים

  כאשר הרוחות סוערות וקשה לכם מאוד להאמין שאתם באמת נפרדים, התגובות בכל שלב בתהליך גירושין הן מאוד אמוציונאליות ומורכבות. כך מוצאים את עצמם זוגות רבים במהלך חלוקת רכוש מתווכחים על פרטים זניחים ולא רלוונטיים מתוך הסכמים עצובים שמשפיעים על כל חיי המשפחה בהווה ובעתיד. טוב יהיה להשכיל להשאיר את האגו מחוץ לתמונה ולהסתכל אך ורק על הצרכים שלכם ושל הילדים שלכם, מתוך הבנה שאתם רוצים לחיות בשלום עם הפרוד או הפרודה, למרות חלוקת הרכוש הכואבת. ועדיין, אם אתם עובדים בצורה נכונה ושוויונית אל מול בין הזוג, סביר שכל אחד מהצדדים יוכל למצוא את הנחמה הקטנה ברכוש שהיה חשוב לו במיוחד, וכך תמצאו איזון גם ברגע המורכב הזה.

  חלוקת רכוש

  הסתכלו על המצב הכלכלי המשותף ושמרו על האינטרסים שלכם

  נקודת המוצא של תהליך הגירושין שלכם, מבחינה כלכלית, היא זו שתקבע איך יראה תהליך חלוקת הרכוש. אם יש לכם הסכמים מוקדמים כמו הסכמי ממון לפני הנישואין, יהיה הרבה יותר קל לצוות המשפטי של משרד עורכי הדין איילת בן גור למצוא את העמק השווה אל מול בן הזוג ולייצר מצב שבו כולם מרוצים ואפשר לסיים את הגירושין בשלום.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין