השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  ידועים בציבור

  ניהול מערכת יחסים זוגית בוגרת, לא חייב להסתיים באירוע חתונה גדול ונוצץ או בפנייה לרבנות הראשית לישראל על מנת להירשם בתור זוג נשוי. יותר ויותר זוגות בעיקר בקרב הציבור החילוני, בוחרים לוותר על הרישום בתור זוג נשוי בדרכים המסורתיות ומחפשים דרכים אלטרנטיביות אזרחיות להקנות למעמד הזוגי שלהם תוקף משפטי. אחת הדרכים הכי טובות שבה אתם יכולים לפעול על מנת להוכיח מה הוא המצב הזוגי שלכם, היא על ידי פתיחת תהליך ידועים בציבור. זהו תהליך יחסית ארוך אל מול נישואים כדת משה וישראל, אבל אם זו היא הבקשה שלכם בהחלט ניתן להשלים את המשימה. בעזרת הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור, תוכלו לבחון את התנאים הדרושים על מנת לקבל מעמד של ידועים בציבור ולצאת לדרך חדשה.

  מי הם ידועים בציבור ומה הן הזכויות שלהם?

  ידועים בציבור הם בני זוג שהם מוכרים על ידי כל הרשויות במדינת ישראל בתור אנשים שמנהלים משק בית משותף. יש כל מיני דרכים שבהן אפשר להוכיח כי שני בני הזוג הם ידועים בציבור, כאשר הדוגמה הנפוצה ביותר היא הפניה לעזרת עורך דין לענייני צוואה על מנת לייצר צוואה לרכוש המשותף של בני הזוג. המשמעות של אורח החיים בתור ידועים בציבור היא שאין לכם צורך לפנות לעזרתו של עורך דין גירושין במרכז במידה ואתם מבקשים לסיים את מערכת היחסים. וזאת מפני שמערכת היחסים שלכם איננה נישואים והיא לא מוגדרת נישואים בחוק הישראלי. כלומר, אתם יכולים לקבל את המעמד של זוג נשוי אבל בצורה חלקית שמתאימה יותר למצב האישי שלכם.

  ידועים בציבור

  תהליך משפטי חשוב, עם השלכות על החיים עצמן

  ידועים בציבור הם בדרך כלל אנשים שלא יכולים להתחתן כדת וכדין במדינת ישראל מסיבות כאלו ואחרות. התהליך המשפטי הזה, משפיע על אורח החיים של בני הזוג ומאפשר להם לחיות כשווים בתוך החברה שלהם על אף ההבדלים הדתיים והחברתיים. ולכן הוא יכול להשפיע לחיוב על חייהם של הזוגות ושל הילדים המשותפים של הזוג בהווה ובעתיד לבוא.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין