השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  ניהול עזבון

  אומנם לא פשוט לחשוב על היום שאחרי פטירתם של ההורים האהובים והיקרים שלכם. אבל אם אתם רוצים להתנהג בצורה משפטית אחראית בתור משפחה, חשוב מאוד לשוחח בפתיחות על העיזבונות של המשפחה ועל ניהול הירושה. על אחת כמה וכמה במצב שבו ישנן מחלוקות מול בני משפחה מרוחקים ואתם חייבים ללמוד את רצונם של ההורים, או כל בן משפחה אחר מבעוד מועד. לאחר כתיבת הצוואה ראוי לבני אדם שיהיה אחראי על פעולת ניהול עיזבון למן הרגע שבו ההורים או בן הזוג הלכו לעולמם ועד לבירור העניינים המשפטיים וקבלת צו מימוש הירושה שלכם. על פי רוב, ניהול עיזבון היא משימה שאותה אתם רוצים להפקיד בידיים של עורכת הדין איילת בן גור, בעלת מומחיות וכישורים מתאימים לנהל את היזמות שלכם בצורה אחראית.

  מה היא המשמעות של ניהול עזבון ומה החשיבות?

  כל עו"ד צוואה שאיתו אתם תעבדו על יצירת הצוואה המשפטית שלכם, ימליץ לכם לקבוע מי הוא האדם אשר אחראי על ניהול עיזבון הירושה שלכם מבעוד מועד. האחריות לניהול הנכסים היא תפעולית אבל גם טכנית, שכן לעיתים צריך לפנות לבית המשפט ולבצע כל מיני פעולות משפטיות כדי לשמור על הכספים לאחר המוות. החשיבות של עורך דין מקצועי דומה מאוד לחשיבות של עורך דין גירושין מומלץ. אם מסכימים על הפרטים המרכזיים של ניהול עיזבון מבעוד מועד, יהיה קשה מאוד לערער על אמינות הבקשות והדרישות שלכם לאחר המוות. מה שמחייב אתכם לפעול בצורה שקופה ולתעד כל שלב לאורך הדרך, למקרה ויהיה מי שיבקש לנסות לשנות את דעתו של בית המשפט בעתיד.

  שומרים מכל משמר על הרכוש שצברתם לאורך החיים

  ברגע שבו אתם מפקידים את כל הרכוש הכי חשוב בחיים שלכם בידיו של מנהל עיזבון, אין צורך לחשוש מהיום שאחרי המוות. זוהי המשימה המרכזית של עורך הדין שבחרתם והוא יעשה מעל ומעבר על מנת למלא אחרי כל הדרישות שלכם אל מול כל אחד מבני המשפחה. משרד עורכי הדין של איילת בן גור יעזור לכל היורשים לקבל את הירושה החוקים שלהם וילווה אתכם באחד השלבים הכי מורכבים וחשובים של החיים הבוגרים.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין