השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  ערעורים

  כל משפחה תמצא את עצמה ביום מן הימים מתמודדת עם פרידה מאחד מבני המשפחה והתמודדות עם האספקטים הכלכליים של סיום החיים. יש מי שמצליח לייצר מעבר חלק על בסיס צו ירושה מסודר וברור. ויש מי שהכין צו ירושה אבל בני המשפחה מוצאים את עצמם מתמודדים עם כמות הולכת וגדלה של ערעורים על צו הירושה של המנוח. יש כל כך הרבה סיבות שבגללן אדם יכול לבחור לערער על צו ירושה, אבל לרוב מדובר בעיקר על בני משפחה שמרגישים שמגיעה להם חלק מן הצוואה או גורמים שלהם המנוח היה חייב כסף בחייו. כך או כך, חשוב להכיר את הבחירה לערער ולפנות בהקדם האפשרי לעזרת עורך דין מהצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור לקבלת ייעוץ משפטי.

  פנייה לבית הדין עם ערעורים – היא תהליך מורכב מאוד

  החוק הישראלי מאפשר לכל גורם שמרגיש צורך לפנות לבית הדין עם ערעורים בנוגע תהליך בירור צוואה. יש אפשרות להגיש בקשת ביטול צו קיום צוואה על ידי עו"ד צוואות, גם אם מדובר על ארגון או חברה שמבקשים לקבל את העיזבון של המנוח. ואולם, המחוקק מטיל את האחריות להוכחה על מגיש הבקשה והוא נדרש להציג את כל הראיות שיוכיחו כי יש קשר בין המגיש לבין המנוח ויש רלוונטיות לקבלת הכספים של העיזבון. לעיתים רבות זו היא משימה כמעט בלתי אפשרית שמייצרת אתגרים משפטיים מורכבים מאוד, ולכן צריך לצאת למשימה כשיש ברשותכם את כל הידע המתאים ואתם מסוגלים לעמוד מול בית המשפט ולהוכיח את הטענה שלכם.

  ערעורים

  איזוני אינטרסים ושמירה על יחסים טובים במשפחה

  אם מדובר על מחלוקת בתוך המשפחה, ראוי יהיה לפתור את הבעיה בדרכים אזרחיות שאינן קשורות לבית המשפט. הבינו מה הם האינטרסים של כל האנשים המעורבים בתהליך ונסו ליצור איזון כדי לשמור על יחסי משפחה תקינים לאורך שנים ארוכות. לעיתים, דווקא הפעולות שאתם תבצעו בתור הזכאים לירושה, הם אלו שיקבעו את טיב הקשר והיחסים עם המערערים ויאפשרו לכם לשמור על העיזבון בצורה טובה יותר.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין