השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  פרשנות צוואה

  אם יש דבר אחד מורכב באמת בחיים של כולנו, בוודאי שמדובר על מערכות היחסים שאנחנו מטפחים עם בני המשפחה הקרובים. עליות ומורדות לאורך שלבי החיים השונים יוצרים אתגרים לא פשוטים במיוחד בכל מה שקשור לעניינים כלכליים. מה שאומר שיש אינטרסים מנוגדים ודומים בין בני משפחה רבים שמוצאים את דרכם לאחד הרגעים הכי נפוצים בחיי המשפחה – הקריאה של הצוואה של אחד מבני המשפחה. פרשנות צוואה היא עניין משפטי לכל דבר ועניין וכל עורך דין יכול לפרש את הצוואה שיושבת מול עיניו בצורה שונה לגמרי. מה שאומר שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להגיע למעמד קריאת צוואה בלי שיש לכם ליווי של עורך דין משפחה מהצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור.

  למי נתונה הסמכות לבצע פרשנות צוואה?

  כל עורך דין מוסמך אשר עבר את מבחני הלשכה של לשכת עורכי הדין בישראל, ומחזיק בהתמחות שמתאימה לניהול תיקים בתחום המשפחה, יכול לבצע פרשנות צוואה על פי החוק. כלומר אפילו אם תחפשו עורך דין גירושין מומלץ או עורך דין ליצירת צוואות, ניתן יהיה להתייעץ עם עורך הדין בנוגע למשמעויות וההשלכות של הצוואה כמו שהוא רואה אותם לנכון. ועדיין, במקרים רבים מאוד יהיה צורך לקבל חוות דעת נוספת או לעמוד מול עורכי הדין של בני המשפחה האחרים וביחד להגיע להסכמה בנוגע לעמק השווה במקום לפנות לבית המשפט. רק אם יש לכם מחלוקת עמוקה מאוד כדאי לפנות לבית המשפט ולבקש את העזרה שלו בחלוקה הוגנת של הצוואה.

  פרשנות צוואה

  הכל תלוי במטרות שאתם רוצים להשיג

  לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם מבקשים לקבל פרשנות צוואה של עורך דין מיומן ומנוסה בתחום. אם יש ספק בנוגע לאלמנטים מסוימים בצוואה צריך להבין מה הן המטרות שאתם מנסים להשיג על מנת לבחור את דרך הפעולה האולטימטיבית לצרכים שלכם. זהו עניין אישי מאוד והוא תלוי במצב המשפטי והמשפחתי שלכם כמו גם במצב הכלכלי שבו אתם נמצאים. ולכן מומלץ לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין איילת בן גור ולבחון יחד את האפשרויות שעומדות לפניכם.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין