השאירו פרטים כבר עכשיו

אני אדאג ללוות אותך לאורך כל הדרך עד השגת המטרה

  תביעות גירושין

  סיומה של מערכת היחסים הזוגית יכול להיות רגע מאוד עצוב, מלא באמוציות ברגשות אבל בעיקר מורכב מאוד. בין שמדובר על פרידה בגלל בגידה ובין שמדובר על סיום מערכת יחסים רגוע יותר, זה הוא פרק גדול ומשמעותי בחיים שלכם שפשוט נגמר באבחה אחת. כשיש ילדים בתמונה והמשפחה שלכם עברה טלטלות רבות לאורך הדרך, האתגרים המשמעותיים ביותר הם היכולת להגיע להסכמה בין שני בני הזוג ולשמור על כבוד הדדי אשר הכעס כבר מבעבע. על פי רוב, תביעות גירושין כאלו נוטות להיות תביעות מאוד מורכבות שבהן אתם צריכים כל הזמן לזכור שטובת הילדים נמצאת לנגד העיניים שלכם. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור ילווה אתכם במהלך תביעות גירושין וכן בתור עורך דין לענייני צוואה או עורך דין הסכם ממון בהתאם לצרכים שלכם.

  האתגר הכי גדול של תביעות גירושין – הטיפול בילדים המשותפים

  הילדים המשותפים שהבאתם לעולם במהלך מערכת היחסים הם אלו שצריכים לקבל את מירב תשומת הלב במצב שבו אתם מבקשים לפתוח תביעות גירושין. נכון, אתם מתגרשים ומערכת היחסים שלכם מסתיימת. אבל עולמם של הילדים מתהפך ברגע והיציבות שהם כל כך רגילים אליה, כבר לא נמצאת שם. למרות כל הקושי שבדבר ולמרות הרצון של שני בני הזוג לייצר כמה שיותר הצלחות בתוך תהליך הגירושין, יתכן מאוד ששווה לכם לעבוד ביחד, בשיתוף פעולה ומתוך חמלה ואהבה לילדים, כדי לסיים את מערכת היחסים בשלום. הסכמות כלכליות והסכמה על הסדרי הראיה יכולות להיות המפתח לניהול מערכת יחסים משפחתית טובה הרבה יותר ביום שאחרי הגירושין, ואם יש לכם עורכי דין מספיק טובים, ייתכן שתצליחו להגיע להסכמות הללו

  קחו אחריות וטפלו בבעיה בהקדם האפשרי

  הפנייה לעזרת הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איילת בן גור במהלך תביעת גירושין היא החלטה שקולה וחכמה שתאפשר לכם לנצל את כל הידע והכישורים של עורכת הדין כדי לשפר את המצב האישי והמשפחתי שלכם. אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת להציג את התמונה המלאה לפניכם ולייצר תהליך העבודה ששומר על האינטרסים המשפטיים של כל בני המשפחה שלכם.

  להכוונה נכונה וייעוץ

  אני אדאג ללוות אותך להשגת המטרה   מעל 20 שנות ידע וניסיון במציאת פתרונות ייחודיים ואישיים

   יד ביד לאורך כל הדרך

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין